O Firmie

Firma „Wytwórnia Sprężyn- Kachel Damian” to wyspecjalizowany producent wszelkiego rodzaju sprężyn technicznych wykonywanych z drutów sprężynowych stalowych oraz nierdzewnych. Zakład Produkcji Sprężyn powstał w 1987 roku, dzięki 35-letniej działalności zyskaliśmy stabilna i silną pozycję na rynku. Siedzibą firmy jest miejscowość Opalenica położona niedaleko miasta Poznań. Od samego początku przedmiotem działalności firmy jest produkcja sprężyn technicznych w zakresie średnic drutu od 0,2 mm do 12 mm.
Nasze sprężyny znajdują zastosowanie w przemyślę maszynowym, kolejowym, meblarskim, motoryzacyjnym, elektronicznym, ogrodnicznym w przemyśle lekkim i wielu innych.

Produkujemy sprężyny z drutów okrągłych patentowanych wg. Norm DIN 17223, EN 10270-1 ,drut sprężynowy nierdzewny wg EN 10270-3 (DIN 17224) (SANDVIK). Dostawcami drutów są renomowane firmy europejskie

Realizujemy zamówienia na produkcję seryjną jak i zamówienia jednostkowe i nietypowe. Na życzenie odbiorców wystawiamy atesty hutnicze na użyte do produkcji materiały. Wykonujemy również pokrycia galwaniczne produkowanych detali w oparciu o kooperacje z innymi firmami.

Naszym atutem jest krótki czas realizacji, terminowość, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość oferowanego produktu gwarantująca zadowolenie Klientów
Zaufanie

Do naszej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, nieustannie doskonaląc swój warsztat pracy. Zadowolenie Państwa jest dla nas najważniejsze, dlatego też będąc osobami kreatywnymi nie boimy się nowych wyzwań. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem. Zdobyte umiejętności, jak również wieloletnie doświadczenie pozwalają nam sprostać najcięższym zadaniom.

Zapraszamy do współpracy

Sprężyny wykonujemy według rysunków i dostarczonych wzorów, przy zachowaniu procedur jakościowych produkcji.

Zaufało już nam tysiące zaufaj też!